U prvom poluvremenu obje momčadi su stvorile prilike ali nisu bili sigurni u završnici. U nastavku Lokomotiva je bila opasnija i to je okrunila autogolom Solde u 47. minuti za konačnih 1:0. Ovom pobjedom Lokosi su s došli na dva boda do 4. mjesta s utakmicom više

LOKOMOTIVA: Čavlina - Cipetić, Mersinaj, Kalaica, Miličević - Marić, Bubanja - Aliyu, Stojković, Goričan - Kačavend

SLAVEN BELUPO: Čović - Bosec, Božić, Soldo, Talys - Kocijan, Jambor, Marina - Mudražija, Mioč - Crnac

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +8
Lokomotiva - Slaven Belupo, 25. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 84’

Božić je zaradio žuti karton

• 78’

Još jedna zamjena kod Lokomotive! Vasilj je ušao umjesto Stojkovića

• 71’

Lokomotiva zamalo povećala vodstvo! Goričan se lijepo oslobodi na udarac iz šesnesterca i lopta je prohujala pored stative

• 69’

Mudražija je pucao iz slobodnog udarca s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan i lopta je otišla preko gola

• 66’

Kulenović je ušao umjesto Kačavande

• 64’

Ušli su Krstanović i Hlevnjak, a izašli su Jambor i Mioč

• 60’

Bubanja je pucao s nekih dvadesetak metara, ali to je bio lagan posao za Čovića

• 60’

Lokomotiva za sada kontrolira ritam utakmice u drugom poluvremenu. Dominiraju posjedom, 70% - 30%