Hajduk izdominirao Lokomotivu na Poljudu. Nakon prvih par šansi Lokomotive na početku, Bijeli su preuzeli konce igre i to su okrunili pogocima Kalinića i Krovinovića u prvom poluvremenu. U nastavku Hajduk je nastavio u istom ritmom i golovima Melnjaka i Sahiti su potvrdili pobjedu

HAJDUK: L. Kalinić - Mikanović, Elez, Ferro, Melnjak - Fossati, Grgić - Sahiti, Krovinović, Livaja - N. Kalinić

LOKOMOTIVA: Nevistić - Cipetić, Mersinaj, Soldo, Milićević - Pivarić, Maleš, Marić, Kačavenda - Aliyu, Dabro

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
  • +12
HT Prva liga: Hajduk - Lokomotiva, 19.3.2022. Izvor: Cropix / Autor: Tom Dubravec / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 82’

Mlakar je ušao umjesto Krovinovića

• 79’

Lovrencsics je dobio žuti karton

• 76’

Stojković mijenja Dabru

• 75’

Livaja je dobro ispratio dugu loptu i pucao po golu, ali lopta je otišla malo pored gola

• 75’

Još jedna zamjena kod Hajduka, Ljubičić je ušao umjesto Melnjaka

• 69’

Trostruka izmjena kod Hajduka, izlaze Sahiti, Mikanović i Grgić, a ulaze Čolina, Lovrencsics i Atanasov

• 62’

GOOOOL!! Sahiti je izašao sam pred golmana i mirno zabio za novi pogodak Hajduka