ht prva liga - 16. kolo

Lokomotiva gubi korak s Dinamom; Slaven Belupo sve uvjerljiviji

30.11.2018 u 19:58

Nogometaši s Kajzerice u posljednje tri utakmice nisu upisali pobjedu, što sugerira da je Tomićeva momčad u laganoj krizi. Slaven Belupo se pak, nakon otkaza Tomislavu Ivkoviću - diže, a dvoboj ova dva kluba završio je bez pobjednika 1:1

Slaven Belupo je zasluženo osvojio bod kod drugoplasirane Lokomotive, a mogao je i više, jer su Koprivničani imali bolje prilike u prvom, a i u drugom poluvremenu u kojem su gosti i prvi došli do pogotka.

U 50. minuti Izraelac Gordana realizirao je kazneni udarac, kojeg je splitski sudac Duje Strukan opravdano dosusio nakon što je Luka Ivanušec u kaznenom prostoru srušio Davida Puclina.

Izvor: Društvene mreže

Lokomotiva je uspjela izbjeći poraz, a pogodak vrijedan boda postigao je Albanac Myrto Uzuni, koji je u 80. minuti glavom poslao loptu u mrežu nakon ubačaja Čeha Jana Lecjaksa.

Zbog drugog žutog kartona u 90. minuti je iz igre isključen igrač Slaven Belupa Bruno Bogojević.