'redsi' ispali iz liga kupa

Liverpoolu prvi poraz u sezoni nanio Chelsea, a za tri dana igraju ponovno

26.09.2018 u 22:55

Nogometaši Jürgena Kloppa doživjeli su prvi poraz ove sezone. Na svom su Anfiledu vodili 1:0 protiv Chelseaja, ali u nastavku su primili dva gola te ispali u 16-ini Carabao kupa od 'plavaca'

Impresivan je ulazak u sezonu imao Liverpool. U svim su dosadašnjim utakmicama, a igrali su šest kola u engleskom prvenstvu te jedno u Ligi prvaka, upisali sve pobjede.

Međutim, ove srijede naletili su na opasnog suparnika, Sarrijev Chelsea, za kojeg je od oprve minute igrao i naš Mateo Kovačić.

Sturridge je doveo 'redse' u vodstvo, ali u drugom dijelu prvo je zabio Emerson a potom i Hazard za pobjedu 'plavaca' 2.1.

Zanimljivo, ove dvije momčadi međusobno će igrati već ove subote. S time da će to biti prvenstvena utakmica, a dvoboj je zakazan na Stamford Bridgeu.