Večeras su se igrale utakmice Lige prvaka u skupinama A-D. Iz skupine B Barceloni se u nokaut fazi pridružio Tottenham. PSG i Liverpool idu dalje iz skupine C...

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Henderson, Wijnaldum, Milner; Salah, Mane, Firmino

Napoli: Ospina; Maksimović, Albiol, Koulibaly, Rui; Callejon, Allan, Hamšik, Ruiz; Mertens, Insigne

Club Brugge - Atletico Madrid 0:0, Monaco - BVB 0:2, Barcelona - Tottenham 1:1, Inter - PSV 1:1, Crvena Zvezda - PSG 1:4, Galatasaray - Porto 2:3, Schalke - Lokomotiv Moskva 1:0

• 90’

Kraj svih utakmica. Iz skupine B dalje idu Barcelona i Tottenham

• 90’

Kraj utakmice! Liverpool ide u nokaut fazu!

• 90’

GOL! Mbappe je zabio četvrti PSG-ov gol

• 90’

Nevjerojatan promašaj Manea! Sam pred golmanom, s nekoliko metara, pored gola

• 90’

Nevjerojatna obrana Alissona! Milik je bio sam na nekoliko metara od gola, no vratar Liverpoola brani

• 90’

Igrat će se barem četiri minute nadoknade

• 87’

Velika prilika za Liverpool. Salah je prošao po lijevoj strani i ubacio u sredinu. Tamo je potpuno neometan stajao Mane i s nekoliko metara puca preko gola. Nevjerojatan promašaj

• 85’

Promjena u Liverpoolu. Izlazi Milner, ulazi Fabinho

• 85’

GOL! Tottenham je izjednačio! Zabio je Lucas Moura. Sada oni prolaze u drugi krug

• 79’

Velika prilika za Napoli. Insigne je brzo promijenio stranu. Na desnoj strani lopta je došla do samog Callejona, koji s nekoliko metara puca preko gola