TEŽAK TJEDAN

Lewandowski jasno poručio Dinamu što ih čeka

26.09.2015 u 19:47

Robert Lewandowski je zabio sedam golova u zadnje dvije utakmice i nema namjeru stati

Sjajni poljski napadač zabio je prva dva gola u pobjedi Bayerna u mainzu 0:3, a prvi je ujedno bio i jubilarni 100. u Bundesligi.

'Ništa, jednostavno uvijek morate biti spremni zabiti i onda brojevi dođu sami. U prvom poluvremenu smo se mučili, ali u nastavku je proradilo i svakim golom je bilo sve lakše,' kaže Lewandowski pred kojim je tjedan s dva dvoboja - Dinamom i Dortmundom.

'Iza mene je jedna čarobna večer i današnja opet sjajna, ali najvažnije je tek pred nama. Čeka nas težak tjedan, ali nema govora o nikakvim kalkulacijama. Želimo obje pobjede, sada je vrijeme kada Bayern kreće punim gasom,' upozorava Lewandowski, a prenosi austrijski Sky.