SVE KRENULO NIZBRDO

Leicester postao kandidat za ispadanje iz Premiershipa!

19.11.2016 u 17:57

Drugim porazom u nizu ove subote protiv Watforda Leicester City još je malo bliže opasnoj zoni Premiershipa i sve izglednija je njegova borba za opstanak...

Prošle sezone 'lisice' su okrenule engleski nogomet naglavačke i osvojile senzacionalni naslov prvaka Premiershipa, no ove jeseni stvari su se vratile u normalnu. Leicester City u donjoj je polovici ljestvice, a posljednji rezultati guraju ga u opasnu zonu.

Ove subote Leicester je doživio drugi poraz u nizu, u gostima kod odličnog Watforda. Dobila je Ranierijeva momčad gol već u prvoj minuti kada je zabio Capoue, dok je Pereyra u 12. minuti udvostručio prednost domaćih. Mahrez je iz penala tek uspio ublažiti poraz aktualnog prvaka.

Na ljestvici Premiershipa Leicester drži 14. mjesto s 12 osvojenih bodova, no samo dva više od Hulla koji je u opasnoj zoni.

Na vrhu se Manchester City izjednačio s Liverpoolom koji je odigrao 0:0 u gostima kod Southamptona. Yaya Toure je u 83. minuti donio trijumf Guardiolinoj momčadi koja sada ima 27 osvojenih bodova, jednako kao i Redsi, no Chelsea ih i jedne i druge u nedjelju trijumfom protiv Middlesbrougha može preskočiti...