Jako loša predstava Hrvatske u Osijeku. Vatreni su dobro otvorili utakmicu i dominirali su većinu prvog poluvremena. Pred kraj prvog poluvremena Arnautović je šokirao sve prisutne i zabio je za vodstvo. U nastavku Vatreni su izgledi užasno i nisu stvorili pravu priliku. Austrija je zabila dva pogotka i Dalićeva momčad će morati puno toga promijeniti ako žele napraviti ozbiljniji rezultat u budućim utakmicama

HRVATSKA: Ivušić - Juranović, Pongračić, Ćaleta-Car, Sosa - Brozović, Kovačić, Pašalić - Majer, Brekalo - Kramarić

AUSTRIJA: Lindner - Danso, Trauner, Wöber - Lainer, Laimer, Schlager, Weimann - Sabitzer - Arnautović, Onisiwo

• +51
Hrvatska - Austrija, Liga nacija, 3.6.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se tri minute sudačke nadoknade

• 80’

Pao je ritam igre, Austrija mirno privodi utakmicu kraju

• 70’

Zamjena kod Hrvatske, Oršić je ušao umjesto Kovačića

• 66’

Hrvatska je bez ideje, nismo uspjeli stvoriti ozbiljniju priliku u nastavku

• 58’

Budimir, Vlašić i Modrić ulaze, a izlaze Kramarić, Pašalić i Majer

• 57’

GOOOOL!! Austrija je zabila još jedan pogodak, Sabitzer je pucao s ruba šesnaesterca i Hrvatska gubi 3:0

• 54’

GOOOOOOL!! Austrija je povećala vodstvo,Gregoritsch je ispratio povratnu loptu u šesnaestercu i zabio je za 2:0

• 51’

Odlična prilika za Austriju! Gregoritsch je izašao sam pred golmana ali Ivušić je dobro reagirao i obranio je udarac