PRIJENOS UŽIVO

[FOTO/VIDEO] Rovovska bitka na Šubićevcu! Šibenik i Istra podijelili bodove, pogledajte poništen gol gostiju u prvom poluvremenu

ŠIBENIK
0:0
ISTRA 1961
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 12.08.2022 21:56
  • Objavljeno 12.08.2022 u 18:56
Šibenik je bolje ušao u utakmicu i Ćurić je imao odličnu priliku na početku utakmice, ali golman gostiju je dobro reagirao. Istra je zabila pogodak pred kraj poluvremena, koji je poništen zbog zaleđa. U nastavku su obje momčadi imali prilike ali gosti iz Istre su ostavili malo bolji dojam, na kraju neodlučan rezultat je realan ishod

ŠIBENIK: Rogić - Perić, M.Matić, Mesa - Arai, Salomon, B.Matić, Špeljak - Kreković, Ćurić - Čop

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Marešić, Perković, Marin - Duvnjak, Mlinar, Caseres - Kadušić, Bakrar, Petković

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +6
Šibenik - Istra 1961, 5. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Niksa Stipanicev
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade

• 83’

Žuti karton za trenera Istre Goncala Garciju zbog prigovora

• 81’

Još jedna dobra prilika za Istru! Bakrar se sjurio i pucao s ruba šesnaesterca, ali lopta je prohujala pored gola

• 78’

Mumba se lijepo otvorio na udarac i lopta je prohujala pored stative!

• 74’

Bakrar je pronašao Kadušića u sredini i greda je spasila Šibenik! Ali sudac je ipak označio zaleđe i bit će lopta za domaćine