TRENUTAK ODLUKE

Krasan gol Alena Halilovića oduševio Španjolsku!

02.11.2015 u 09:09

Mladi hrvatski veznjak Alen Halilović zabio je svoj drugi pogodak u Primeri u nedjeljnom dvoboju protiv Malage koji se pokazao odlučujućim za minimalnu pobjedu 1:0

Hrvatski 19-godišnji mladi reprezentativac ove se sezone preporodio u dresu Sportinga iz Gijona, a nakon što je zabio pogodak Espanyolu, ponovo je pogodio i ove nedjelje na otvaranju susreta protiv Malage.

Bio je to snažan i precizan niski udarac u 27. minuti nakon jedne povratne lopte i gostujući kamerunski golman Kameni nije imao nikakvih izgleda.

Do kraja susreta Malaga nije uspjela izjednačiti pa Halilović može reći da je po prvi put donio pobjedu Sportingu u kojem igra kao posuđeni igrač Barcelone.

Duje Čop za Malagu je započeo susret na klupi i ušao u 76. minuti, no ništa nije mogao promijeniti.

Na ljestvici Primere Sporting je sada pobjegao u sredinu, dok Malaga ostaje u opasnoj zoni.