Kranjčar i Ćorluka sudjelovali u porazu Spursa

• Zadnja izmjena 16.07.2011 17:21
  • Objavljeno 16.07.2011 u 17:21
Niko Kranjčar

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: Joe Giddens/Press Association/PIXSELL

Engleski nogometni premierligaš Tottenham otvorio je pripreme u Južnoj Africi porazom od Kaizer Chiefsa 0:1. Pogodak odluke u susretu igranom pred 40.000 gledatelja na stadionu Peter Mokaba u Polokwaneu postigao je George Lebese u 88. minuti.

U redovima Spursa nastupila su i dvojica hrvatskih reprezentativaca Niko Kranjčar i Vedran Ćorluka. Kranjčar je igrao prvo, a Ćorluka drugo poluvrijeme. Luka Modrić, koji je prije nekoliko dana i pismeno zatražio raskid ugovora sa Spursima, nije bio u krugu kandidata za utakmicu.

Tijekom priprema na jugu "Crnog kontinenta" Spurse očekuju još dvije pripremne utakmice - 19. srpnja protiv Orlando Piratesa, a 23. srpnja protiv mješovite momčadi Chiefsa i Piratesa.