PREMIERSHIP

Krama s klupe gledao dramatičan poraz Leicestera, City uvjerljiv

21.03.2015 u 19:19

U 30. kolu Premier lige u subotu je Tottenham na domaćem terenu svladao Leicester sa 4-3, uz hat-trick Harryja Kanea koji je preuzeo prvo mjesto na listi strijelaca sa 19 golova

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić ostao je na klupi za pričuve posljednjeplasiranog Leicestera, koji je iz kola u kolo sve bliži ispadanju.

Tottenham je nakon 13. minuta vodio 2-0, a oba gola zabio je Harry Kane. No, pogocima Vardyja (38) i Morgana (50) Leicester uspijeva poravnati na 2-2, da bi Harry Kane u 64. minuti iz penala ponovno donio prednost Spursima, a pobjeda je osigurana u 85. minuti nakon autogola Jeffreyja Schluppa.

Arsenal je upisao šestu uzastopnu pobjedu, svladavši Newcastle 2-1, te je ostao na trećem mjestu sa bodom manje od Manchester Cityja. Dvostruki strijelac za Arsenal bio je Olivier Giroud (24, 28).

Manchester City je pobijedio West Bromwich Albion sa 3-0, a strijelci za City bili su Bony (27), Fernando (40) i Silva (77).

U nedjelju u najvećem engleskom derbiju Liverpool dočekuje Manchester United, dok vodeći Chelsea gostuje kod Hulla.