Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Napadač Manchester Cityja Erling Haaland na posljednjem je treningu doživio neugodnost nakon čvrstog duela s Mateom Kovačićem.
Iako treninzi ne nose rezultatski pritisak, intenzitet je često na vrlo visokoj razini, a to potvrđuje i situacija koja se dogodila norveškom golgeteru. Hrvatski veznjak u jednom je duelu žestoko startao, a Haaland je pritom zadobio posjekotinu na potkoljenici.
Norvežanin je nakon svega na društvenim mrežama objavio fotografiju ozljede, koja je izazvala dosta pažnje, a uz nju se na talijanskom jeziku zahvalio Kovačiću. Fotografiju pogledajte OVDJE.
Sve se dogodilo samo tri dana uoči jedne od najvažnijih utakmica sezone za Manchester City. Engleski prvak u srijedu igra prvu utakmicu osmine finala Lige prvaka, a suparnik mu je Real Madrid.
