DERBI U RIMU

Kovačić ušao, Inter pao u završnici

06.01.2014 u 20:56

U posljednjoj utakmici 18. kola prve talijanske nogometne lige Lazio na na svom Olimpicu s minimalnih 1-0 nadigrao Inter našeg Matea Kovačića...

Strijelac jedinog pogotka na susretu bio je njemački reprezentativac Miroslav Klose, kojem je u 81. minuti asistirao Antonio Candreva. Potonji je igrač nabacio poluvisoku loptu u šesnaesterac s desne strane napada, a Klose ju je iz prve desnom nogom zakucao pored nemoćnog Samira Handanoviča. Bila je to druga utakmica na trenerskoj klupi za Edoarda Reju, koji se po drugi put u karijeri vratio u rimsku momčad.

Za goste je od 60. minute igrao i naš Mateo Kovačić, koji je na travnjaku zamijenio Zdravka Kuzmanovića.

Lazio je pobjedom skočio na 10. mjesto prvenstvene ljestvice s 23 boda, dok je Inter, nakon pobjede Verone kod Udinesea (3-1), pao na šesto mjesto s 31 bodom, čak 18 manje od vodećeg Juventusa.