U srijedu u 21 sat u Bakuu u Azerbajdžanu Chelsea i Arsenal igrali su finale Europske lige. Chelsea je bio uvjerljiv i s velikom prednošću došao do novog europskog naslova...

Chelsea: Kepa; Azpilicueta, Christensen, David Luiz, Emerson; Jorginho, Kanté, Kovačić; Pedro, Giroud, Hazard.

Arsenal: Čech; Sokratis, Koscielny, Monreal; Maitland-Niles, Torreira, Xhaka, Kolašinac; Ozil; Aubameyang, Lacazette

• 90’

Kraj! Chelsea je osvojio Europsku ligu!

• 90’

Arsenal pokušava barem malo popraviti rezultat, no njihovi igrači nisu precizni

• 90’

Igrat će se barem tri minute nadoknade

• 88’

Promjena u Chelseaju. Izlazi Hazard, ulazi Zappacosta

• 86’

Slobodni udarac za Arsenal. Lacazette je pucao preko gola

• 84’

Sjajna prilika za Arsenal. Willock je prošao u kaznenom prostoru i malo iz lijeva pucao prema daljoj stativi. Lopta odlazi pored gola

• 82’

Velika prilika za Arsenal. Dodavanje preko obrane za Aubameyanga. On je pucao, Kepa brani. Arsenal je probao doći do lopte, no sudac je tada označio zaleđe

• 81’

Nakon kornera lopta je na kraju došla do Azpilicuete, koji je iz kosa pucao malo pored dalje stative

• 80’

Novi udarac Williana, od bloka odlazi u korner

• 79’

Prilika za Chelsea. Willian je dugo vukao napad i na kraju pucao. Čech spašava Arsenal katastrofe