HALILOVIĆU OPET 'MRVICE'

Kovač i dalje hit Bundeslige, Kramarić zabio krasan gol!

20.09.2016 u 22:59

U 4. kolu Bundeslige Andrej Kramarić zabio je gol za Hoffenheim u remiju kod Darmstadta, dok je Kovačev Eintracht trijumfom kod Ingolstadta nastavio svoj odličan start sezone...

Nakon što se istaknuo s tri asistencije prije dva kola protiv Mainza, Andrej Kramarić ovog je utorka ponovo zablistao u dresu Hoffenheima.

Ovaj put hrvatski napadač zabio je u Darmstadtu pogodak u 46. minuti koji se dugo činio odlučujućim, no Olijnuk je ipak izjednačio u sudačkoj nadoknadi.

Bio je to četvrti remi za Hoffenheim ove sezone, a na pobjedu i poraz još čeka.

Odlično pak ide Niki Kovaču i njegovom Eintrachtu. U gostima kod Ingolstadta bivši hrvatski izbornik s klubom iz Frankfurta zabilježio je treću pobjedu u četiri utakmice i probio se u sam vrh Bundeslige. U trijumfu 2:0 golove su postigli Abraham i Oczapika, a Ante Rebić izašao je iz igre zbog ozljede već u 13. minuti.

Alen Halilović ponovo se nije naigrao. Ušao je u igru tek u 76. minuti na gostovanju HSV-a u Freiburgu koje je neslavno završilo. Golom Petersena u 70. minuti domaćin je Labbadijinu momčad dodatno učvrstio na dnu.

Borussia Dortmund pak nastavlja briljirati. Nakon 6:0 protiv Legije i Darmstadta, svladala je i Wolfsburg u gostima ovog utorka s visokih 5:1, uz dva gola Aubameyanga.

Na ljestvici su se Borussia Dortmund i Kovačev Eintracht pridružili vodećem Bayernu i Herthi na vrhu s devet osvojenih bodova, no s odigranom utakmicom više...