Zbog vremenskih neprilika, dvije su utakmice HT Prve lige pomaknute na ponedjeljak odnosno utorak, pa je okršaj Hajduka i Slaven Belupa - prva utakmica 23. kola. I odmah je krenulo iznenađenjem jer gosti su upisali pobjedu 1:0

HAJDUK: Letica; Juranović, Ismajli, Nižić, Fomitschow; Radošević, Savvas, Toma Bašić; Said, Caktaš, Ohandza

SLAVEN BELUPO: Marković; Kitanovski, Katić, Musa, Goda ; Puclin, Vidović, Trebotić, Delić; Doležal, Ivanovski

• +9
Hrvatski telekom Prva liga, 23. kolo, HNK Hajduk - NK Slaven Belupo Izvor: Pixsell / Autor: Miranda Cikotic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice; Hajduku poraz, Slaven Belupu tri boda nakon pobjede 1:0

• 89’

Sudac je pokazao još pet minuta nadoknade vremena

• 88’

Golman Marković odličnom reakcijom i intervencijom izbija loptu koja je išla pod gredu a pucao je Savvas

• 83’

Tičinoviću žuti karton

• 81’

Izlazi strijelac zasad jedinog gola, Delić a ulazi Rebernik

• 75’

Jurnuo je Hajduk prema golu gostiju, ali Ohandza je u jednom trenutku izgubio živce i zbog udaranja protivnika dobio je izravni crveni karton

• 70’

Mateas Delić prekrasnim volejem, na dodatavnje Kitanovskog zabija za vodstvo gostiju

• 64’

Ulazi Brezovec, izlazi Puclin

• 60’

Evo i bakljade Torcide pa je sudac odlučio zaustaviti utakmicu dok se dim ne raziđe

• 56’

Duel Katića i Ohandze u kaznenom prostoru gostiju, ali sudac je procijenio da je start bio regularan