SERIE A

Kelava skrivio jedanesterac, Udinese poražen

13.01.2014 u 21:35

Nogometaši Sampdorije upisali su treću domaću pobjedu ove sezone. S 3:0 su, u sklopu 19. kola talijanske Serije A, svladali Udinese

Sve je loše po goste s Friulija krenulo od 17. minute kada je hrvatski vratar Ivan Kelava skrivio jedanaesterac. Brazilac Eder je zabio prvi pogodak, a isti je igrač odmah početkom drugog dijela (47. minuta) povećao na 2:0.

Taj je zaostatak bio ogroman za Udinese pogotovo iz razloga jer su gosti od 35. minute igrali s igračem manje zbog isključenja Brazilca Allana. Do kraja utakmice su pokazana još po dva crvena kartona: dobio ga je Soriano s domaće i još jedan Brazilac, Gabriel Silva, s gostujuće strane.

Inače, do kraja utakmice je Kelava primio još jedan pogodak (Gastaldello u 87. minuti), a dvojica hrvatskih nogometaša, Igor Bubnjić i Frano Mlinar, su uvjerljivi poraz svoje momčadi pratili s klupe za pričuve.