NEVJEROJATNE SCENE

Kaos na turskom derbiju: Igrač sucu pokazao crveni!

22.02.2016 u 09:27

Nakon što je isključio i trećeg nogometaša Trabzonspora u derbiju protiv Galatasarayja, sudac Deniz Bitnel izazvao je bijesnu reakciju Saliha Dursuna...

Galatasaray i Trabzon odigrali su nevjerojatnu utakmicu u kojoj su gosti vodili, da bi im zatim sudac isključio čak četiri igrača i još dosudio protivniku penal iz kojeg je pao pobjednički gol za 2:1 u 89. minuti.

Gosti su poludjeli zbog onog što im je radio Deniz Bitnel. Isključio je Demira i Hurmacija, a onda i Cavandu u 86. minuti uz dosuđeni kazneni udarac. Nije to mogao podnijeti Salih Dursun koji mu je preoteo crveni karton i pokazao mu neka se makne s terena.

Sudac je isključio i Dursuna, a Inan je zatim s bijele točke donio pobjedu Galatasarayju kojem ovaj trijumf ipak neće mnogo značiti jer zaostaje 13 bodova za vodećim Fenerbahčeom, a 11 za Bešiktašom.