KOBNA POGREŠKA

Kakav kiks! I Portugal ima svojeg Perišića

12.10.2013 u 08:58

Portugalska nogometna reprezentacija odigrala je u sklopu skupine F u Lisabonu tek 1:1 protiv Izraela i sada kolo prije kraja kvalifikacija zaostaje za vodećom Rusijom za tri boda...

Protiv Izraelaca Portugal je poveo golom Ricarda Coste iz 26. minute, a konačnih je 1:1 postavio Eden Ben Basat u 85. nakon velike pogreške vratara Ruija Patricija koji je pri ispucavanju pogodio Ben Basata ispred šesnaesterca.

Izraelskom veznjaku potom nije bilo teško poslati loptu u mrežu. Okrutan je to rezultat za Portugalce koji su dominirali čitavom utakmicom, a sada će najvjerojatnije kroz dodatne kvalifikacije morati tražiti put do Mundijala.

Portugal u posljednjem kolu skupine dočekuje Luksemburg, dok Rusi gostuju kod Azerbajdžana.

Velika pogreška portugalskog vratara

Aktualni svjetski prvaci Španjolci slavili su na Palma de Mallorci tijesnu 2:1 pobjedu protiv Bjelorusije i sada im je u posljednjem kolu dovoljan i bod protiv Gruzije za izravan plasman na završni turnir. Golove za "furiju" zabili su Xavi Hernandez i Alvaro Negredo, dok je utješni gol za Bjeloruse u 89. minuti postigao Sergej Kornilenko.