SERIE A

Juventus preokretom do pobjede i prvog mjesta

18.02.2012 u 23:34

Poveli su gosti golom Barrientosa, a onda je Stara dama pogocima Pirla, Chiellinija i Quagliarelle došla do nova tri boda

Stara dama dobrano se namučila da ponovo zasjedne na vrh ljestvice. Nakon što su to propustili učiniti u srijedu odigravši 0:0 kod Parme, Juventusovi nogometaši Milan su prestigli nakon današnje (subota) domaće 3:1 pobjede nad Catanijom u 24. kolu talijanskog prvenstva. A i ona je došla teže od očekivanog.

Gosti su poveli već u 4. minuti preko Barrientosa, a crno-bijelima je trebalo 18 minuta da se saberu i izjednače (Pirlo u 22.), a potpuni preokret dogodio se u nastavku. Domaćinu je posao olakšao Motta koji je isključen u 65. minuti zbog drugog žutog kartona. Brojčanu nadmoć Juve je iskoristio prvo u 74. minuti kad je Chiellini zabio za 2:1, da bi Quagliarella u 81. postavio konačni rezultat.