TALIJANSKI KUP

Juve izbacio Milan; Mandžo promašivao, Pjaca ostao na klupi

25.01.2017 u 22:50

Nogometaši Juventusa izborili su polufinale Talijanskog kupa svladavši u Torinu Milan s 2:1 te se osvetili milanskoj momčadi za poraz u Superkupu

Juventus je sjajno počeo utakmicu i poveo s 2:0 golovima Paula Dybale (10) i Miralema Pjanića (21), a za Milan je u 53. minuti smanjio Carlos Bacca. U 54. minuti je isključen igrač gostiju Manuel Locatelli, ali je Milan i s igračem manje prijetio vratima Juventusa.

Marijo Mandžukić je igrao cijelu utakmicu za Juve i u drugom dijelu propustio dvije stopostotne prilike, dok je Marko Pjaca ostao na klupi. Marijo Pašalić je ušao u igru za Milan u 64. minuti.

Juventus lovi treći uzastopni Kup, što nije uspjelo nijednoj momčadi, a u polufinalu idu na Napoli koji je u utorak izbacio Fiorentinu s 1:0. Sljedećeg tjedna igraju Inter - Lazio i Roma - Cesena.