BRAZILSKI KUP

Junačina Eduardo! Zabio u velikom preokretu Flamenga

04.09.2014 u 11:00

Bivši hrvatski reprezentativac Eduardo da Silva ponovno je odigrao sjajnu utakmicu i postigao pogodak za svoj novi klub Flamengo, koji je čudesno prošao u četvrtfinale Brazilskoga kupa nakon što je prvu utakmicu kod Coritibe izgubio s 0:3

U uzvratu u Rio de Janeiru Flamengo je u regularnom dijelu uspio nadoknaditi zaostatak (3:0), da bi u raspucavanju s bijele točke prošao u daljne natjecanje.

Treći pogodak za Flamengo, kojim je izjednačen ukupni skor, postigao je upravo Eduardo u 81. minuti, koji je bio precizan i u raspucavanju.

Bivši igrač Dinama je ušao u igru u 46. minuti, a ovo mu je bio četvrti pogodak za slavni brazilski klub. Tri je gola zabio u prvenstvu te ovaj jedan u kupu. Hrvatski Brazilac je napustio našu reprezentaciju nakon Svjetskog prvenstva.

'To je nogomet i u njemu je sve moguće. Naravno da sam sretan zbog golova. Navijači su nas nosili kao i uvijek', izjavio je bivši hrvatski reprezentativac i očito je - ljubimac Maracane.