PRIJENOS UŽIVO

[FOTO/VIDEO] Odličan derbi sa spektakularnim golovima! Dinamo u tri minute preokrenuo utakmicu, kapetan Ademi još jednom pokazao svoju važnost

DINAMO
4:1
HAJDUK
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 15.08.2022 07:57
  • Objavljeno 13.08.2022 u 19:12
Odličan derbi, Hajduk je bio u vodstvu na poluvremenu nakon spektakularnog pogotka Atanasova. U nastavku Dinamo je dominirao i u tri minute su preokrenuli utakmicu golovima Baturine i Ademija u 61. i 64. minuti. Gojak i Oršić su pred kraj utakmice samo potvrdili zasluženu pobjedu Čačićeve momčadi

DINAMO: Livaković - Ristovski, B. Šutalo, Perić, Ljubičić - Ademi, Mišić - Špikić, Baturina, Ivanušec - Petković

HAJDUK: Kalinić - Borevković, Simić, Awaziem - Lovrencsics, Atanasov, Grgić, Krovinović, Čolina - Livaja, Biuk

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +41
Dinamo - Hajduk, 5. kolo SuperSpot HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Marko Todorov
  • +4
Dinamo - Hajduk, navijači, 13.8.2022. Izvor: Cropix / Autor: Marko Todorov
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOL!! Mislav Oršić je strijelac, Dinamo vodi 4:1!

• 84’

GOOOOL!! Dinamo vodi 3:1, Gojak je strijelac!

• 82’

Baturina je dobio žuti karton

• 81’

Kalinić je ušao umjesto Biuka

• 75’

Dinamo se malo povukao u ovim trenucima, Ante Čačić radi prvu zamjenu, Oršić će u igru umjesto Špikića, Gojak umjesto Ademija

• 70’

Kakav promašaj Hajduka! Melnjak je u petercu našao Livaju koji je promašio prazan gol

• 64’

GOOOOOL!! Preokret Dinama, Ademi je ispratio ubačaj i sigurno je zabio glavom, Modri vode 2:1!

• 61’

GOOOOOL!! Baturina je pucao s ruba šesnaesterca i zabio je prekrasan pogodak! Rezultat je 1:1