DIVLJANJE SUSJEDA

Još veći huligani od onih na utakmici Bugarske i Hrvatske!

12.10.2014 u 17:40

Rumunjska policija privela je više od 30 navijača, dok je najmanje 46 osoba ozlijeđeno u neredima navijača uoči i nakon utakmice između Rumunjske i Mađarska (1-1) u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2016. godine koja je odigrana u subotu u Bukureštu.

Sukobi rumunjskih i mađarskih navijača započeli su ispred Nacionalnog stadiona, a nakon utakmice proširili su se po cijelom gradu. Policija je imala mnogo posla, a u više navrata morala je koristiti suzavac kako bi razdvojila sukobljene strane.

Također je bilo incidenata na samom stadionu, a mađarski navijači zapalili su stolice.

Kako prenose rumunjski mediji policija je privela više od 30 osoba, 46 navijača je ozlijeđeno, od čega je 12 zadržano u bolnici zbog zadobivenih ozljeda.

Utakmica je završila rezultatom 1-1. Domaćin je poveo golom Raula Rusescua u 45. minuti, a Mađarska je izjednačila u 82. minuti golom Balazsa Dzsudzsaka.