STUDIO SHNL

Jeličić: Napokon da kao hajdukovac uživam

28.10.2025 u 12:21

Bionic
Reading

Hajduk je u 11. kolu SuperSport HNL-a na gostovanju s 3:1 svladao Goricu.

Splićani su tako preuzeli vrh ljestvice s tri boda više od Dinama. Modri su upisali neočekivani kiks protiv Vukovara i ostali tri boda iza Hajduka.

Važnu pobjedu Hajduka je u MAXSportovoj emisiji 'Studio SuperSport HNL' komentirao stručni analitičar MAXSporta te bivši igrač Hajduka i Dinama Joško Jeličić.

'Kada se sjetim analiza od prošle godine i muka što sam sve morao analizirati. Zadnje dvije utakmice sam kao hajdukovac uživao u svemu što je Hajduk prikazivao. U mladosti koja je istrčala, šest igrača iz škole, nevjerojatan intenzitet', započeo je Jeličić.

'Onaj Hajduk kojeg volimo i kojeg smo toliko željeli. Drago mi je što je Garcia posložio sam sa sobom. Da će slijediti ideju zbog koje je došao u Hajduk i zbog koje sam siguran da je on u ovom trenutku najbolji trener za Hajduk boljega nemaju', dodao je.

Joško Jeličić o Hajduku i Garciji Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport