KOD PIPPA NA INSTRUKCIJE

Je li ovo najlošije simuliranje nogometaša ove sezone?

11.03.2013 u 12:37

Talijanska legenda Pippo Inzaghi svojim je laganim padovima u protivničkom šesnaestercu znao izluđivati protivničke braniče, a čini se kako bi nekoliko njegovih savjeta dobro došlo Emanueleu Giaccheriniju, koji je umjesto jedanaesterca ispao smiješan, a pritom zaradio i žuti karton

Za suca Giannoccara nije bilo nikakve dvojbe! Još dok je bio u padu, Emanuele Giaccherini već je mogao računati na žuti karton koji je ugledao tek nekoliko trenutaka kasnije. U 89. minuti, pri rezultatu 0:0, lijevo krilo Juventusa jurnulo je u protivnički šesnaesterac, a kada je igrač shvatio da je napravio potez previše, jednostavno je legao na pod.

Umjesto najstrože kazne za njegovu momčad, Giaccherini je zaradio javnu opomenu te vjerojatno koji podsmijeh s tribina. Da bi situacija bila bolja, samo nekoliko minuta kasnije, upravo je on postigao pobjedonosni pogodak za Juventus u drugoj minuti sučeve nadoknade.

Sporni detalj možete vidjeti na videu u trećoj minuti...