kolumbijac mu spomenuo majku

James je imao sreće jer Zidane udara zbog ovakve psovke!

06.04.2017 u 20:52

Kolumbijac James Rodriguez bio je veoma ljutit na svog trenera Zinedinea Zidanea jer ga je u okršaju Reala i Leganesa zamijenio u 72. minuti

Kolumbijac James, autor najljepšeg gola na SP-u u Brazilu 2014. godine, kada se i preselio za 80 milijuna eura iz Monaca u Real, ove sezone baš i ne dobiva veliku minutažu.

No napokon je dočekao priliku da zaigra u prvoj postavi, ali uslijedila je izmjena u 72. minuti dvoboja.

Očito frustriran takvim odnosom trenera, koji mu je u 29 prvenstvenih utakmica priliku dao tek u njih 15, a samo osam puta od prve minute, pri izlasku s terena bio je vrlo oštar. Pa da i ne kažemo - bezobrazan.

'Je*em ti majku! Nikad mi ne dopuštaš da odigram cijelu utakmicu', mrmljao je James, kojem ni na kraj pameti nije bilo to da je zbog slične psovke Zidane u finalu SP-a 2006. godine glavom nokautirao Materazzija.

Podsjetimo, Real je u srijedu pobijedio u gostima 4:2, a James je postigao pogodak te je bio asistent.