• L.K.
  • Zadnja izmjena 08.05.2022 18:52
  • Objavljeno 08.05.2022 u 17:58
Hajduk došao do velike pobijede na Rujevici. Bijeli su deklasirali Rijeku u prvom poluvremenu. Livaja je s dva pogotka doveo goste u vodstvo, dok je Mikanović pred kraj poluvremena zabio treći i ključni pogodak za momčad Valdasa Dambrauskasa. U nastavku Drmić je zaradio crveni karton i to je samo olakšalo posao Hajduku, koji je mirno priveo utakmicu kraju.

RIJEKA: Labrović - Solano, Krešić, Velkoski, Vukčević - Čerin, Pavičić, Selahi - Murić, Vučkić - Drmić

HAJDUK: L. Kalinić - Mikanović, Elez, Ferro, Čolina - Fossati - Grgić, Krovinović, Melnjak - Livaja, N. Kalinić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
  • +24
Rijeka - Hajduk, 8.5.2022. Izvor: Cropix / Autor: Vojko Basic / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 87’

Odlična prilika za Hajduk! Biuk je izašao sam pred golmana, ali još jedna fenomenalna obrana Labrovića spašava Rijeku

• 81’

Ljubičić je izašao sam pred golmana, ali Labrović je odlično reagirao i obranio je udarac

• 72’

Dobra prilika za Rijeku! Obregon se sjurio u šesnaesterac i pucao po golu, ali lopta je prošla malo pored gola

• 67’

Čolina je pokušao lobati Labrovića s ruba šesnaesterca, ali lopta je otišla malo preko gola