U nedjelju u 21.05 sati Hajduk je u Splitu dočekao Rijeku. Goste su ostali rezultati neočekivano vratili u utrku za drugim mjestom. Golom u sudačkoj nadoknadi slavili su na Poljudu i uzeli ponuđenu priliku.

Hajduk: Posavec - Juranović, Dimitrov, Vušković, Čolina - Čuić, Jurić, Jradi - Caktaš - Jairo, Eduok

Rijeka: Pandur - Galović, Velkovski, Escoval - Raspopović, Halilović, Lepinjica, Lončar, Štefulj - Andrijašević, Čolak

• +7
Hajduk - Rijeka, 35. kolo HT Prve lige, 2019/20. Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL

Hajduk – Rijeka 0:1, Čolak 19'

Hajduk – Rijeka 1:1, Eduok 39'

Hajduk – Rijeka 1:2, Čolak 44'

Hajduk – Rijeka 2:2, Caktaš 69' (11m)

Hajduk – Rijeka 2:3, Galović 90+2'

• 90’

Kraj utakmice. Rijeka je slavila golom u nadoknadi i ostala u igri za drugo mjesto

• 90’

GOOOOOL! Rijeka opet vodi. Galović je ostao sam nakon kornera, topovski opalio glavom i 'probio' Posavca

• 90’

Kontra Rijeke. Capan je dugo vukao loptu, izdržao nekoliko duela i s ruba kaznenog prostora oplaio prema suprotnom kutu Posavec brani

• 90’

Igrat će se barem četiri minute nadoknade

• 90’

Žuti karton za Lepinjicu

• 89’

Nakon kornera Jradi je pucao, ali samo u riječki blok

• 88’

Kreković je iz teške situacije pucao u kaznenom prostoru. Lopta od bloka igrača Rijeke odlazi u korner

• 87’

Promjena u Rijeci. Izlazi Lončar, ulazi Capan

• 78’

Juranović je izveo korner, Caktaš s oko 14 metara pucao glavom. Pandur mirno kupi loptu