LUDI KOŠ I LUDO SLAVLJE

'Iz svlačionice': Bivši Cibos zablistao u novom dresu

16.12.2014 u 10:51

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Dva tjedna nakon što je napustio redove Cibone Jerel Blassingame je donio veliku radost navijačima iz Slupska. Pogodio je koš za pobjedu i proslavio ga u velikom stilu

Czarni iz Slupska, klub za koji je Blassingame već nastupao prije četiri godine, je u poljskom prvenstvu dočekao Jezioro Tarnobrzeg i utakmica se svela na zadnju loptu. Blassingame je sam odradio završnu akciju, digao se s više od osam metara i pogodio za pobjedu svog sastava.

Donedavni Cibos je nakon toga gotovo eksplodirao od veselja, vidi se da se u Poljskoj osjeća kao kod kuće. Želio se vratiti, i čini se da je donio ispravnu odluku. Nakon što je prošle sezone bio najvažniji suradnik Dariju Šariću u osvajanju ABA lige, u Ciboni više nije mogao dostići.