PROBUDIO SE GENIJ

Ivano Balić razmontirao Barcelonu u Ligi prvaka!

21.04.2013 u 00:04

Rukometaši Atletico Madrida priredili su iznenađenje i ostvarili lijepu prednost u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka. Na svome su terenu svladali favoriziranu Barcelonu s 25-20

Nakon vrlo izjednačenog prvog poluvremena Atletico je na odmor otišao s pogotkom prednosti (11-10), a onda je u nastavku dodao gas. U jednom je trenutku u završnici imao i šest golova prednosti (23-17), ali na koncu može biti zadovoljan i s plus pet.

Hrvatski rukometaš Ivano Balić odigrao je odličnu utakmicu i postigao četiri pogotka, a efikasniji su od njega u pobjedničkoj momčadi bili samo Joan Cañellas Reixach, inače bivši igrač Barcelone, te Kiril Lazarov. Obojica su zabila po šest golova. Kod Katalonaca je, također sa šest pogodaka, prvo ime bio Sjarhej Rutenka. Dodajmo da u sastavu Atletica nije bilo ozlijeđenog Jakova Gojuna.

Uzvratna utakmica u Barceloni igra se iduće subote.