Rijeka je odlično otvorila utakmicu, poveli su već u 4. minuti preko Vučkića. U 26. minuti Istra je izjednačila nakon prekrasnog pogotka Petkovića. U nastavku je pao ritam igre i najbolju priliku je imao Petković u 90. minuti, ali Labrović je spasio goste

ISTRA 1961: Mujkić - Hujber, Petrušenko, Perković, Marin - Mlinar, Galilea, Caseres - Kadušić, Bakrar, Petković

RIJEKA: Labrović - Solano, Pavlović, Krešić, Vukčević - Vrančić, Selahi - Ampem, Djouahra, Hodža - Vučkić

• +4
SuperSport HNL: Istra - Rijeka, 21.8.2022. Izvor: Cropix / Autor: Mirko Ferlin
Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 85’

Selahi nije bio oprezan i dobio je žuti karton

• 81’

Pavlović je napravio prekršaj i zaradio je žuti karton

• 79’

Ovo je moglo biti opasno! Nakon kornera, Pavlović je bio najviši u skoku i lopta je otišla pored gola

• 74’

Mlinar je dobio žuti karton

• 69’

Ampem je pucao s ruba šesnaesterca, ali obrana je to lagano blokirala

• 64’

Dvije zamjene kod Rijeke. Ušli su Obregon i Bušnja

• 64’

Odlična prilika za Istru! Kadušić je izašao sam pred Labrovića, ali golman gostiju je to obranio

• 63’

Istra sve opasnija u nastavku, kontroliraju posjed i pomoću kratkih dodavanja traže rupu u obrani Rijeke