Hajduk je dominirao većinu prvog poluvremena ali Istra se organizirano branila. Odmah u nastavku Bijeli su poveli golom Livaje u 47. minuti, ali gosti su odmah odgovorili golovima Ercega (52') i Boultama (64'). I kad se činilo da će gosti uzeti tri boda, Livaja je zabio u 88. minuti i spasio svoju momčad poraza

HAJDUK: L.Kalinić - Lovrencsics, Borevković, Elez, Melnjak - Fossati, Krovinović - Sahiti, Livaja, Biuk - N.Kalinić

ISTRA 1961: Majkić - Kadušić, Galilea, Perković, Rovis - Mlinar, Petrušenko, Caseres - Petković, Erceg, Boultman

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +13
Hajduk - Istra 1961 (10. kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige) Izvor: Cropix / Autor: Josko Ponos
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade

• 88’

GOOOOOL!! Hajduk je izjednačio pred kraj utakmice, Livaja se odlično snašao u šesnaestercu i zabio je za 2:2

• 82’

Kalik je dobio žuti karton

• 80’

Još jedna dobra prilika za Istru! Mlinar je pucao s nekih 18 metara i lopta je prohujala iznad prečke

• 78’

Livaja je iz okreta pucao i lotpa je otišla malo pored gola!

• 70’

Kadušić je dobio žuti karton

• 64’

GOOOOOL!! Boultam je pucao izvan šesnaesterca i uz malo sreće lotpa je ušla u mrežu, Istra vodi 2:1!

• 55’

Biuk je pucao iz odlične pozicije u šesnaestercu, ali Majkić je fantastično obranio

• 53’

GOOOOL!! Nakon greške Melnjaka, Erceg je pucao s distance i zabio je spektakularan gol za 1:1