U srijedu u 18.55 Inter je u Zaprešiću dočekao Dinamo. U ne pretjerano uzbudljivoj utakmici gosti su slavili golom razlike...

Inter: Hadžikić - Van Bruggen, Soldo, Grgić - Rom, Marasović, Postonjski, Bosec - Mlinar - Mamut, Andrić

Dinamo: Zagorac - Hrvoj, Theophile, Šutalo, Moubandje - Moro - Marin, Franjić, Ćuže, Oršić - Kulenović

• +4
Inter - Dinamo, 32. kolo HT Prve lige, 2019/20. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL

Inter – Dinamo 0:1, Ćuže 61'

• 90’

Kraj utakmice

• 88’

Ivanušec je uzeo loptu, prošao u kazneni prostor i pucao pored gola

• 83’

Kontra Dinama. Ćuže je pronašao Oršića, on je pucao, ali nije bio precizan

• 71’

Stativa. Gojak je potegnuo s dvadesetak metara. Lopta je skakala i prevarila vratara Intera, no umjesto u golu završila je na njegovom okviru

• 61’

GOOOL! Oršić je gurnuo za Ćužu u kaznenom prostoru, on je pucao prema suprotnom kutu i pogodio

• 60’

Ćuže je prebacio na drugu stranu, gdje je Kulenović pucao glavom. No nema gola

• 46’

Nastavak utakmice

• 45’

Kraj prvog poluvremena

• 44’

Moro je nakon kornera dobro pucao glavom, Hadžikić brani

• 42’

Sjajno dodavanje za Kulenovića u kaznenom prostoru Intera. No dok se on namještao okružila su ga dva igrača domaćina, a u nastavku akcije nitko nije pronašao prostor za udarac