Inter je na Poljudu stigao do velikih 3:0

02.08.2012 u 19:50

Nogometaši Hajduka večeras na svom stadionu, u 20.45 sati, dočekuju veliki milanski Inter, u sklopu 3. pretkola kvalifikacija za Europsku ligu

TEKSTUALNI PRIJENOS UTAKMICE PRATITE OVDJE

90'+2 - KRAJ UTAKMICE
90'+1 - Silvestre je također 'požutio'
90' - Guarin je izveo slobodnjak no jednako neprecizno kao i prethodni
88' - Radošević opet radi prekršaj, zbog čega je dobio žuti karton
83' - Radošević je Coutinha zaustavio prekršajem, a Guarin iz slobodnjaka šalje loptu pod oblake
82' - Guarin udarcem iz daljine pokušava iznenaditi Blaževića, no nije uspio
80' - imao je Maglica dvije prilike ali oba puta Handanovič odlično intervenira
76' - u igru je ušao i Marko Livaja, bivši Hajdukov igrač a izašao je Milito; Livaju je Torcida dočekala zvižducima
73' - GGOOOLLL - Coutinho je lijepim pogotkom povečao na 0:3
72' - pokušavaju 'bili' stići do gola Intera, ali obrana bivšeg europskog prvaka ne dopušta iznenađenja
67' - Blažević spašava mrežu nakon jednog Palaciovog pokušaja
65' - mijena i Stramaccioni - izašao je Sneijder a ušao Coutinho
61' - bakljada Torcide, ali ni jedna baklja nije završila u terenu
60' - utakmica je malo 'pala' u ritmu; Inter rutinski odrađuje posao
54' - Milić je ušao umjesto Andrijaševića
52' - pokušao je Milito atraktivno, petom, matirati Blaževića, no nije dobro zahvatio loptu
48' - Sneijder je ubacio a Cambiasso glavom zapucao veliku priliku
46' - počelo je drugo poluvrijeme; kod Hajduka je ušao Maglica umjesto Ozobića a kod Intera Samuel umjestu Chivua

45' +2 KRAJ POLUVREMENA
44' - GGOOLLL - pogreška Hajdukove obrane, a Nagatomo, uz pomoć Maloče, pogađa za 0:2
43' - Andrijašević je faulirao Zanettija, a legenda Intera pala je kao 'pokošena'
37' - Jozinovićev udarac završio je u bloku Intera
35' - Oremuš je nakon dugo vremena 'zapolsio' Handanoviča, no Slovenac nije imao previše brige oko tog ubačaja
31' - Sneijder i Milito opet prijete, ali Milović je blokirao udarac Nizozemca
29' - Maloča ispred Milita izbacuje loptu
27' - lukav pokušaj Palacija, ali Blažević se nije dao iznenaditi
22' - Inter se nakon vodstva još više 'raspištoljio' i sve češće su u posjedu lopte
18' - GGOOLLL - Sneijder je pogodio za vodstvo Intera, nakon što je ispromiješao cijelu obranu 'bilih'
15' - Vukušić je pokuša s 20-tak metara iznenaditi Handanoviča, no lopta je otišla kraj gola
12' - prva intervencija Blaževića, no posve bezopasna
10' - Chivu zasad ima dosta posla na desnom boku, 'bili' često ulaze prema Handanoviču
 9' - Hajduk se zasad drži vrlo dobro
 5' - Jozinović je kraj Zanettija izbiro korner, a nakon ubačaka Oremuš je napravio prekršaj u napadu
 4' - Vukušićev uačaj s lijeve strane nitko nije popratio pa je prilika Hajduka propala
 3' - prvi ulazak 'bilih' u 16-erac gostiju, no Vukušić je bio u zaleđu
 2' - gosti iz Milana kontroliraju loptu, Hajduk je na svojoj polovini igrališta
 1' - počela je utakmica na Poljudu, Inter igra u gostujućoj garnituri, to jest u crvenim dresoima
- nepotrebno je reći da je Poljud pun do posljednjeg mjesta, što znaći 35.000 gledatelja i da je Poljud raspjevan

HAJDUK: Blažević - Jozinović, Maloča, Andrijašević, Milović - Vršajević, Oremuš, Radošević, Caktaš, Ozobić - Vukušić
INTER: Handanovič - Zanetti, Chivu, Nagatomo, Jonathan - Silvestre, Sneijder, Guarin, Cambiasso - Palacio, Milito