serie a

Pogledajte eurogol Marcela Brozovića kojim je Inter krenuo u lov na Juventus

26.08.2019 u 21:41

U posljednjoj utakmici 1. kola Serie A, milanski Inter je na svom stadionu dočekao Lecce i upisao pobjedu 4:0

Napokon je krenula sezona i za Inter, momčad za koju mnogi vjeruju da će ove sezone biti najopasniji konkurent Juventusu.

A da Conteova momčad ima novi 'elan', najbolje je osjetio Lecce, povratnik nakon sedam godina u najjači razred talijanskog nogometa.

Jer već u prvih 45 minuta, domaćini su stvorili pregršt prilika, ali uspjeli su realizirati tek dvije.

I prvi gol za 'crno-plave' u novoj sezoni, djelo je našeg Marcela Brozovića.

Nakon akcije, u kojoj su sudjelovali Candreva i Asamoah, loptu je na nekih 20 metara od gola primio hrvatski veznjak i prekrasnim, odmjerenim udarcem, kojeg ni atraktivnom paradom nije uspio zaustaviti brazilski golman Gabriel, pogodio je desni kut gola gostiju.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je 2:0 za domaćine, a s time da je drugi gol zabio Stefano Sensi, igrač koji je ovog ljeta stigao iz Sassuola.

Na 3:0 povisio je svojim prvijencem u Interovom dresu Romelu Lukaku, a u 63. minuti hrvatski reprezentativac još je jednom opasno zaprijetio Gabrielu. Ovog puta lopta je prohujala koji centimetar od vratnice.

Konačnih 4:0 postavio je Candreva nakon još jedne spektaularne golčine.