serie a

Inter imao tri gola prednosti protiv Sassuola, ali drhtao do samog kraja; Brozović upisao asistenciju

20.10.2019 u 14:47

U nedjelju je nastavljeno 8. kolo talijanske Serie A, a prvi su na teren izašli nogometaši Sassuola i milanskog Intera

U odličnoj utakmici, punoj preokreta, ali i golova, Inter je pobijedio 4:3.

Gosti su poveli golom Lautara Martineza, a koji je zabio već u drugoj minuti na asistenciju hrvatskog reprezentativca Marcela Brozovića.

Domaćini su relativno brzo izjednačili, a za 1:1 u 16. minuti zabio je Berardi.

Desetak minuta kasnije domaćini su zabili još jedan gol, ali poništen je zbog zaleđa.

U samoj završnici prvog poluvremena Romelu Lukaku zabijo je još dva gola i Inter je na odmor otišao s prednošću 3:1.

U 71. minuti Lautaro Martinez zabio je svoj drugi gol, a prednost Conteove momčadi tada je izgledala nedodirljivo.

Međutim, domaćini se nisu predavali, a golove su zabili Đuričić (74. minuta) te Boga u 81. minuti i tada je nastao pravi juriš prema golu Slovenca Handanoviča.

Ipak, gosti su u tih zadnjih desetak minuta ipak uspjeli odoljeti svim napadima Sassuola i sačuvati gol prednosti, odnosno približiti se Juventusu na samo bod zaostatka.