zabija i asistira

Ibrahimović ponovno oduševio, a njegov povratak u Europu želja je najvećeg kluba na svijetu

22.10.2018 u 10:38

Bivši švedski nogometni reprezentativac Zlatan Ibrahimović odigrao je još jednu odličnu utakmicu za svoj MLS klub, LA Galaxy

Ibrahimović je u pobjedi 3:1 kod Minnesote upisao pogodak i asistenciju. I baš je njegovim golom, momčad iz Los Angelesa stigla u vodstvo.

Na 0:2 povisio je Kamara, a samo minutu kasnije, sjajnom asistencijom Ibrahimović je uposlio strijelca trećeg gol za goste, Alessandrinija.

Počasni pogodak za domaću momčad zabio je Angelo Rodriguez u 53. minuti utakmice.

Tako je 37-godišnji Zlatan Ibrahimović dokazao da još uvijek može i zna igrati, te da se priča o povratku u Europu ne čine toliko nevjerojatnima. Jer Ibra je u 26 nastupa zabio 22 gola.

Neki su mediji zavrtjeli priču kako bi se u siječnu mogao pojaviti na Old Traffordu, no tijekom ponedjeljka dio španjolskih medija piše da bi ga u svojim redovima želio vidjeti i Real Madrid.

Naravno, svi se sjećamo kako je završila njegova epizoda u dresu Barcelone, pa bi i taj animozitet mogao razbuktati strasti u Realovoj svlačionici.