Senzacija se u Kranjčevićevoj nije dogodila. Rapid je zasluženo pobijedio 1:0 i prošao u treće pretkolo Lige prvaka, dok će Lokomotiva svoj europski put nastaviti u trećem pretkolu Europske lige

Lokomotiva: Hendija - Marković, Osmanković, Kolinger, Karačić - Halilović, Petrak, - Čeliković, Đira, Ćuže - Tuci

Rapid: Strebinger - Ulmann, Greiml, Hofmann, Stojković - Ljubičić, Petrovič - Murg, Fountas, Arase - Kara

Sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige i pretkola Lige prvaka možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE. Ako već niste, sada je pravo vrijeme da odaberete MAXtv, zbog vrhunske slike u HD kvaliteti. Ponudu potražite na hrvatskitelekom.hr.

• +12
Lokomotiva - Rapid Beč, 2. pretkolo Lige prvaka, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90’

Kraj, zaslužen prolazak Rapida u treće pretkolo Lige prvaka, Lokomotva nastavlja put u trećem pretkolu Europske lige

• 90’

Pet minuta sudačke nadokande i nade za Lokomotivu

• 82’

Vratar Hendija drži Lokomotivu na životu, sada je skinuo jedna pokušaj glavom

• 76’

Lokosi imaju jalov pritisak, probao je opet Đira, ali njegov udarac s 18 metara nije donio promjenu rezultata, sve je manje vremena

• 70’

Nema uzbuđenja pred golom Austrijanaca, a vrijeme curi

• 64’

Ullmann je opalio, a ispred crte je očistio Kolinger, nakon toga je kapetan Lokosa još jednom izbijao loptu s gol linije, Lokomotiva je preživjela i ostala u igri, jer bi se teško vratila nakon dva gola zaostatka

• 62’

Trener Tomić otvara sve karte, u igru uvodi napadača Budimira i traži pogodak za izjednačenje

• 59’

I nakon gotovo sat vremena igre dočekali smo prvi udarac u okvir Rapida, a probao je Đira, no lak je to bio plijen za gostujućeg golmana