REMI U RUSIJI

Hulk propustio dotući svoj bivši klub Porto

06.11.2013 u 20:04

U prvoj utakmici četvrtog kola Lige prvaka igranoj u srijedu, u terminu od 18 sati, Zenit i Porto su u skupini G remizirali 1:1

Poveo je portugalski prvak golom Lucha Gonzaleza iz 23. minute. Poentirao je Argentinac glavom nakon ubačaja Danila s desne strane. Na izjednačenje se čekalo samo pet minuta. Vratar Porta Helton nepotrebno je izašao sa svojih vratiju pogrešno procijenivši tajming izletavanja, što je iskoristio Hulk i zaobišao ga nakon dodavanja Romana Širokova, te neometan iskosa s lijeve strane poslao loptu u mrežu.

Početkom nastavka domaćinima je na Petrovski stadionu suđen jedanaesterac nakon igranja rukom Nicolasa Otamendija u kaznenom prostoru. Izvođenju je pristupio Hulk, ali nije uspio zabiti i drugi gol svom bivšem klubu, te je njegov prizemni udarac zaustavio Helton.

Zenit - Porto 1:1, sažetak