Večeras je Hrvatska na Svjetskom prvenstvu u rukometu igrala protiv Bahreina. Hrvatski rukometaši bili su uvjerljivi i pobijedili dvanaest razlike (32:20). Igračem utakmice proglašen je Manuel Štrlek...

Hrvatska: Stevanović; Štrlek, Šipić, Vida; Duvnjak, Karačić, Stepančić

Bahrein: Abdulhusain; Al Salatna, Merza, Al Samahiji, Madan, Al Sayyad, Habib

Hrvatska i Bahrein igrali su kvalifikacijski turnir za odlazak na Olimpijske igre u Rio de Janeiru 2016. godine, a Hrvatska je slavila 33:22. No, unatoč uvjerljivoj pobjedi, Bahrein je u prvom poluvremenu vodio s tri razlike, a poluvrijeme je završilo 14:14.

Izbornik Lino Červar najavio je da će protiv azijske momčadi odmarati svoje najbolje igrače, s obzirom da utakmica i nije rezultatski važna. Bahrein je u Münchenu dosad upisao tri poraza, od Makedonije s pet razlike (28:23), od Španjolske deset (33:23), a protiv Islanda su izgubili s čak 18 golova razike (36:18).

• 60’

Kraj utakmice

• 59’

Zabio je i Stevanović. Iskoristio je što nije bilo nikog na bahreinskom golu

• 58’

Gol Vide, na 12 razlike smo

• 56’

11. Štrlekov gol

• 55’

Gol Bahreina i Mandić ide van na dvije minute. Trenutno imamo dva isključena igrača

• 52’

Štrlek na prazan gol. Njegov deseti gol na utakmici

• 51’

Gol Bahreina, opet su na devet razlike. Al Salatna ide van na dvije minute, Štrlek zabija

• 48’

Kontra Bahreina, vratili su na deset razlike. Bičanić je odmah odgovorio

• 45’

Štrlek je iskoristio sedmerac. Gol Hrvatske nakon gotovo deset minuta pauze. I novi Štrlekov gol, sad iz igre

• 44’

Kozina ide van na dvije minute. Sedmerac za Bahrein, Stevanović je pročitao pokušaj i zaustavlja lob