NIŠTA NIJE RIJEŠENO

Hrabri Gent izbjegao debakl i ostao živ u Ligi prvaka!

17.02.2016 u 22:49

U prvom dvoboju osmine finala Lige prvaka nogometaši Wolfsburga pobijedili su Gent u gostima 3:2, a dva gola Belgijanaca u završnici produžili su im nadu u prolazak dalje...

Belgijski prvak bio je najugodnije iznenađenje grupne faze Lige prvaka, no neće mu biti lako proći i njemačkog viceprvaka. Već u prvoj utakmici Wolfsburg je pokazao da je klasa više, a samo je impresivna završnica spasila Gent od sigurnog ispadanja.

Wolfsburg je u Gentu pobijedio ponajviše zahvaljujući Julianu Draxleru koji je slomio protivnika golovima u 44. i 54. minuti. Zatim se u listu strijelaca upisao i Max Kruse u 60. minuti i činilo se da je sve riješeno. Ipak, Kums i Coulibaly su u završnici smanjiili na 2:3 i tako oživjeli ovaj dvoboj.

Uzvratni susret je 8. ožujka na Volkswagen Areni i možemo očekivati novu golijadu.