POGLEDAJTE SVE GOLOVE

Hat-trick Nike Jankovića za kraj Rijekine sezone, navijači imali poruku za Sopića

26.05.2024 u 17:02

U posljednjoj utakmici ove sezone, Rijeka je na svom stadionu pobijedila Slaven Belupo 4:0. Iako je momčad s Rujevice ostvarila rezultate čak i veće od očekivanja, navijači su poslali poruku i treneru Željku Sopiću 'Sopa, hvala'. Znači li to da je on 'bivši', ili je loptica prebačena predsjedniku kluba Miškoviću

Bila je to utakmica bez rezultatskog značaja, Rijeka će sezonu zaključiti na drugom mjestu, dok je Slaven Belupo pretposljedni. Zanimljivo, Belupo je na zadnja tri gostovanja na Rujevici slavio.

U sezoni 2022/23. gosti iz Koprivnice su dva puta pobijedili sa 1:0, dok su ove sezone, u završnici jesenskog dijela, slavili rezultatom 4:2.

Ovoga puta nije bilo previše dvojbi, a junak susreta je bio trostruki strijelac Niko Janković.

Rijeka je povela u 18. minuti. Bila je to lijepa akcija Ivanovića, Obregona i Hodže koju je udarcem s desetak metara u pogodak pretvorio Obregon.

Obregon za 1:0 Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

U posljednjim trenucima prvog dijela vodstvo Rijeke je svojim prvim golom povećao Janković.

Obregon je ušao u kazneni prostor i pucao iskosa s desne strane, Jesenović je odbio njegov pokušaj koji je pogodio Međimorca i pretvorio se u idealnu asistenciju Jankoviću koji je s dva metra lako poentirao.

Prvi od tri Jankovićeva gola Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

U 62. minuti Janković je još jednom bio na pravom mjestu u pravo vrijeme i odbijenu loptu je pospremio u mrežu za 3:0.

Jankovićev drugi gol za 3:0 Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Točku n 'i' Janković je stavio u sudačkoj nadoknadi. Fruk je ubacio s desne strane, Janković natrčao na vrh peterca i postavio nogu za svoj treći pogodak.

Evo i trećeg Jankovićevog gola Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport