POTPUNO POLUDIO

Halilovićevom treneru je dosta: Skandalozna sramota!

04.03.2016 u 09:10

Nakon poraza 2:0 u utakmici protiv Granade, Abelardo je suđenje nazvao skandaloznim i rekao da ga nije briga i ako dobije 50 utakmica suspenzije...

Sporting je porazom u Granadi pao na pretposljednje mjesto na ljestvici, a u klubu vlada potpuno ogorčenje. Naime, Sanabrijin čisti gol je poništen, a domaćima je pak dosuđen vrlo sumnjivi penal u 71. minuti kod rezultata 0:0.

'Ovo je bilo skandalozno, ali to je samo nastavak priče. Imam dečke koji slomljeni plaču u svlačionici. Mi smo Sporting iz Gijona, klub s 111 godina povijesti i zaslužujemo poštovanje koje ne dobivamo,' vikao je trener Abelardo na presici nakon utakmice, a zatim i dodao:

'Neka me kazne s 50 utakmica. Ovo je bio skandal, sramota, svi su u svlačionici plakali. Osjećam se pokraden i neka me sada kazne kako god žele.'

Alen Halilović ušao je u igru u 68. minuti, no nije mogao pomoći svojoj momčadi da izbjegne poraz 0:2. Sporting sada zaostaje dva boda za klubovima iznad zone ispadanja i ima vrlo težak raspored do kraja prvenstva...