RAKITIĆ BEZ UČINKA

Halilović zaigrao za Barcu u porazu od ManUtda

26.07.2015 u 10:19

Manchester United pobijedio je Barcelonu 3-1 u prijateljskoj nogometnoj utakmici u Santa Clari u Kaliforniji.

Britanski klub u vodstvo je doveo Wayne Rooney u 10. minuti utakmice, a prednost je u drugom poluvremenu povećao Jesse Lingard. Barcelona je smanjila u 89. minuti golom Rafinhe, da bi konačan rezultat koju minutu kasnije postavio Adnan Januzaj.

Za Barcelonu nisu nastupile njihove najveće zvijezde Lionel Messi i Neymar, dok je Ivan Rakitić igrao u drugom poluvremenu, a nastupio je i Alen Halilović.

'Bilo je detalja koji su potvrdili kvalitetu,' piše dnevnik Sport od nastupu Alena koji bi mogao napustiti klub ovog ljeta.

To je Manchesteru treća pobjeda u tri utakmice na američkoj turneji, a u posljednjoj utakmici turneje igrat će u Chicagu protiv Paris Saint-Germaina 29. srpnja.