POGLEDAJTE 'BISERE'

Halilović opet oduševio, ali protiv ovoga nije mogao

16.04.2016 u 21:38

Alen Halilović i njegov Sporting Gijon s najdaljeg gostovanja u ligi donijeli su bod. Alen kaže da je zadovoljan, a žali samo što njegova dobra partija nije okrunjena golom za pobjedu

Gijon je gostovao u 2.200 km udaljenom (bliži im je Zagreb...) Las Palmasu i kući se vraća s rezultatom 1:1. Trener Abelardo ostavio je Halilovića na klupi, no nakon prvog dijela Gijon je gubio 1:0 i Alen je poslan u igru od 46. minute.

Dvije minute zatim su izjednačili, a najbolju priliku za preokret imao je upravo hrvatski reprezentativac čiji je udarac obranio domaći vratar Varas i zaslužio status poteza utakmice kojega je izdvojio službeni youtube kanal (video ispod teksta) lige.

'Ušao sam u igru i odigrao dobro, a spasili smo barem bod. Imao sam jedan odličan prodor,  a jedan šut u same rašlje golman mi je izvanredno obranio. Šteta, ali zadovoljan sam i svojim i učinkom momčadi,' javlja nakon dvoboja tportalu mladi Halilović.

Šteta da mu nije ušao dobro odmjereni udarac, s ta dva dodatna boda već bi na dalekim kanarima izašli iz zone ispadanja. Ovako veliku bitku nastavljaju domaćim ogledom sa Sevillom, pa slijedi gostovanje kod Barcelone...