Nakon siromašnog prvog poluvremena, gledali smo drugačiju utakmicu u nastavku. Prvo je Hajduk poveo golom Livaje u 59. minuti, ali Gorica je odmah odgovorila preko Bralića u 64. minuti. Kalinić koji je ušao s klupe je u 78. minuti zabio za konačnih 2:1

HAJDUK: Sentić, Ferro, Simić, Prpić, Lovrencsics, Fossati, Capan, Pukštas, Krovinović, Anello, Livaja

GORICA: Radošević, Steenvoorden, Jurić, Mitrović, Mrzljak, Krizmanić, Bralić, Tomečak, Vujnović, Pršir, Ndockyt

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 90’

Livaja se sjurio prema goli i lobao je golmana, ali Bralić je očistio loptu s gol linije

• 78’

GOOOOL!! Hajduk je opet preuzeo vodstvo! Benrahoua je proigrao Kalinića koji je izašao sam pred golmana i silovito zabio za 2:1

• 78’

Velika prilika za Goricu! Matavž je proigrao Vujnovića, koji je izbio sam pred Sentića, ali je pucao pored gola

• 72’

Još dvije promjene kod Hajduk. Benrahou i Mikanović ušli su umjesto Capana i Lovrencsicsa

• 68’

Prpić je dobio žuti karton

• 65’

GOOOOL!! Gorica odmah odgovorila na gol Hajduka! Bralić je bio najviši nakon kornera i zabio je za 1:1

• 61’

Dvije promjene i kod Hajduka. Kalinić i Letaj mijenjaju Anella i Ferra

• 59’

GOOOOOL!! Hajduk je poveo! Livaja je nakon kornera pucao glavom i pogodio za 1:0