Hajduku tijesna, ali zaslužena pobjeda protiv Slavena

15.02.2015 u 17:07

• +4

MAXtv Prva liga, 21. kolo: Hajduk - Slaven

Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL

U drugoj nedjeljnoj utakmici 21. kola MAXtv Prve lige Hajduk je na Poljudu pobijedio Slaven Belupo rezultatom 2:1

Sastav Hajduka: Kalinić – Vršajević, Milović, Maloča, Vasilj – Vuković – Caktaš, Sušić, Vlašić – Gotal, Maglica

Sastav Slavena: Kardum - Edson, Grgić, Fuštar, Pirić – Brlek, Paracki, Crepulja – Delić, Ozobić, Mirić

MAXtv Prva liga, 21. kolo

Hajduk – Slaven 2:1 (Gotal 8, Vlašić 40 / Paracki 59)

Tijek utakmice

Kraj - Hajduku tri boda, a Slavenu dobar dojam na Poljudu
85' - Maglica je bio u odličnoj prilici, ali njegov udarac u suprotni kut završava u bloku
73' - zaprijetio je Slaven u nekoliko navrata, a sad odgovara Gotal udarcem preko gola
59' - goool za Slaven! Paracki prekrasnim udarcem s dvadesetak metara vraća goste u igru
57' - Maglica tuče iz daljine, Kardum brani
52' - Ozobić se oslobodio i pucao, Kalinić brani
Poluvrijeme - odmor na Poljudu...Slaven nije igrao loše, no Hajduk je svoje prilike vješto iskoristio
40' - goool za Hajduk! Vlašić je ubacio loptu koja je prevarila sve i završila u mreži Karduma
39' - sada Ozobić prijeti, ali njegov udarac odlazi malo iznad gola
35' - gužva pred golom Hajduka, Fuštar je mogao zabiti iz blizine, ali promašio je loptu
33' - Maglica se sjurio prema golu, ali njegov udarac odlazi pokraj bliže stative
24' - još jedan udarac Gotala, ovaj put po zemlji, koji je otišao tik uz vratnicu Slavenovog gola
13' - Gotal se sjurio prema golu, Grgić ga u zadnji čas zaustavio
8' - goool za Hajduk! Obranio je Kardum udarac Maglice, ali Gotal iz blizine odbijenu loptu posprema u mrežu
6' - već drugi korner gostiju koji su dobro krenuli
1' – dvoboj na Poljudu je počeo, odmah se Delić sjurio prema domaćem golu, ali i slabo pucao

Nakon lakog trijumfa protiv Vinogradara, Hajduk ove nedjelje igra protiv protivnika koji će pokazati koliko vrijedi u proljetnom dijelu sezone. Splićani su protiv Slavena favorit na svom Poljudu, no neće biti lako igrati protiv jednog od najugodnijih iznenađenja završnice jesenskog dijela MAXtv Prve lige.

Hajduk je oslabljen, nema više Bradarića i Kuoassija pa će biti zanimljivo vidjeti kako će funkcionirati ekipa u ovoj utakmici, kao i završnici sezone…