Nogometaši Slaven Belupa dočekali su Hajduk u utakmici 30. kola HT Prve lige. Dvoboj je završio 1:1, gosti su poveli u prvom dijelu, a nakon isključenja Todorovića u 60. minuti, domaćini su par minuta kasnije preko Krstanovića stigli do izjednačenja

SLAVEN BELUPO: Filipović, Bosec, Prce, Božić, Goda, Paracki, Lulić, Glavčić, Bačelić Grgić, Knoll, Krstanović

HAJDUK: Kalinić, Todorović, Dimitrov, Mujakić, Čolina, Jurić, Skorup, Teklić, Jairo, Livaja, Umut

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +9
Slaven Belupo - Hajduk (30. kolo Hrvatski Telekom Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak / CROPIX
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport
  • 90’

Nakon osam minuta nadoknade, sudac Batinić je označio kraj utakmice

• 90’

Slobodni udarac uz rub 16-erca Hajduka; Glavčić je pucao, Kalinić izbio u korner

• 90’

Mujakiću žuti karton

• 90’

Jakoliš je ušao umjesto ozlijeđenog Dimitrova; prije toga je Lulić pucao, ali Kalinić je bio uspješniji

• 84’

Van Bruggen je ušao, Prce izašao

• 75’

Kačaniklić i Atanasov su ušli, Umut i Teklić su izašli

• 67’

GOOOOL! Krstanović je zabio gol , ali gosti traže provjeru VAR-a no sudac Batinić ipak je procijenio da je sve regularno